Uwolnij pozytywną energię!Zajęcia SPA

Wracamy po wakacjach już od 4 września!

AQUA ZUMBA
Wyjątkowy wodny fitness z niezastąpionym Panem Piotrem Mastalerkiem! Masa zabawy tanecznej pozwoli Ci oderwać się od rzeczywistości oraz przygotować sylwetkę na zbliżający się sezon! Przyjdź i sprawdź, ile pozytywnej energii może uwolnić z Ciebie jeden trening!

Zapraszamy w każdy wtorek i czwartek o godz. 20:00

Aqua Zumba to połączenie latynoamerykańskiego tańca i aqua aerobiku. Taniec w wodzie zapewni relaks oraz pomoże rozluźnić mięśnie. To doskonały sposób na poprawę kondycji fizycznej, ujędrnienie ciała, rzeźbę sylwetki oraz poprawę samopoczucia. Podczas zajęć w wodzie spalanych jest więcej kalorii aniżeli w trakcie tradycyjnej formy fitnessu!

Cennik zajęć:
Aqua Zumba (45 min)
Bilet jednorazowy: 20 zł
Karnet: 150 zł/10 wejść/2 miesiące

AQUA AEROBIK
Aqua Aerobik to przede wszystkim świetna zabawa. By się nią cieszyć nie musisz umieć pływać. Wspaniała forma dla każdego, kto chce w szybki, przyjemny i wolny od potu, choć nie od wysiłku, sposób zredukować wagę, odprężyć się i odstresować. W czasie zajęć wykorzystywane są makarony, deski, piłki, hantle, pasy wypornościowe.

Zapraszamy w każdą środę o godz. 18:00

Cennik zajęć:
Aqua Aerobik (60 min)
Bilet jednorazowy: 40 zł
Karnet: 140 zł/4 wejścia/1 miesiąc

NAUKA PŁYWANIA
Pływanie jest dyscypliną sportu, którą może uprawiać każdy, niezależnie od wieku. Im wcześniej to jednak zrobimy tym lepiej, zwłaszcza że pływanie stanowi jeden z najważniejszych czynników w systemie wychowania fizycznego dzieci   i młodzieży.
Zajęcia pozwolą dziecku rozwijać koordynację ruchową, nabywać odwagę oraz hartować organizm. Ruch w wodzie, połączony z pokonywaniem znacznego jej oporu, harmonijnie kształtuje postawę ciała.

Zapraszamy w każdą środę w godz. 15:00, 15:30, 16:00, 16:30, 17:00

Cennik zajęć:
Nauka pływania (30 min)
Cena ustalana indywidualnie z instruktorem

Top
Rezerwacja
close slider