Uwolnij pozytywną energię!Zajęcia SPA

AQUA ZUMBA
Wyjątkowy wodny fitness z niezastąpionym Panem Piotrem Mastalerkiem! Masa zabawy tanecznej pozwoli Ci oderwać się od rzeczywistości oraz przygotować sylwetkę na zbliżający się sezon! Przyjdź i sprawdź, ile pozytywnej energii może uwolnić z Ciebie jeden trening!

Zapraszamy w każdy wtorek i czwartek , punktualnie o godz. 20:00.
Wejście 70 minutowe obejmuje 45 minut zajęć.

Aqua Zumba to połączenie latynoamerykańskiego tańca i aqua aerobiku. Taniec w wodzie zapewni relaks oraz pomoże rozluźnić mięśnie. To doskonały sposób na poprawę kondycji fizycznej, ujędrnienie ciała, rzeźbę sylwetki oraz poprawę samopoczucia. Podczas zajęć w wodzie spalanych jest więcej kalorii aniżeli w trakcie tradycyjnej formy fitnessu!

Cennik zajęć:
Aqua Zumba (70 min)
Bilet jednorazowy: 20 zł
Karnet: 150 zł/10 wejść/2 miesiące

Akceptujemy karty Benefit

AQUA AEROBIK – Przerwa Wakacyjna – zajęcia rozpoczynają się od września
Aqua Aerobik to przede wszystkim świetna zabawa. By się nią cieszyć nie musisz umieć pływać. Wspaniała forma dla każdego, kto chce w szybki, przyjemny i wolny od potu, choć nie od wysiłku, sposób zredukować wagę, odprężyć się i odstresować. W czasie zajęć wykorzystywane są makarony, deski, piłki, hantle, pasy wypornościowe.

NAUKA PŁYWANIA – Przerwa Wakacyjna – zajęcia rozpoczynają się od września
Pływanie jest dyscypliną sportu, którą może uprawiać każdy, niezależnie od wieku. Im wcześniej to jednak zrobimy tym lepiej, zwłaszcza że pływanie stanowi jeden z najważniejszych czynników w systemie wychowania fizycznego dzieci i młodzieży.
Zajęcia pozwolą dziecku rozwijać koordynację ruchową, nabywać odwagę oraz hartować organizm. Ruch w wodzie, połączony z pokonywaniem znacznego jej oporu, harmonijnie kształtuje postawę ciała.

Rezerwacja
close slider