Naszym priorytetem jest gościnność i udany wypoczynek.PIRAT Hotel** & SPA

Zapraszamy nad Jezioro Ukiel, do serca Warmii i Mazur. Nasz Hotel jest dostosowany zarówno do wypoczynku rodzinnego, jak i spotkań biznesowych czy integracyjnych.

Pirat Hotel & SPA** jest doskonale zlokalizowany. Gości Hotelu zachwyca widok, jaki można podziwiać z większości pokoi oraz tarasu restauracji. Świetnie zagospodarowana linia brzegowa jeziora Ukiel oraz okoliczne lasy zapewniają spore możliwości rekreacyjne. Liczne ścieżki spacerowe i rowerowe dają możliwości aktywnego wypoczynku dla całej rodziny.

Hotel dysponuje 110 miejscami noclegowymi. Posiadamy 48 pokoi w konfiguracji jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowych pokoi.

Dodatkowe możliwości noclegowe daje nasze własne duże pole campingowe, na którym znajdują się miejsca zarówno na rozbicie namiotu, jak i postawienie przyczepy campingowej.

W Hotelu Pirat dobrze wypoczywa się indywidualnie, z bliską osobą, w gronie przyjaciół lub z rodziną. Bez względu na to, jaki masz pomysł na urlop, szereg dostępnych atrakcji, pomoże Ci odnaleźć najlepszy sposób na spędzenie czasu w Pirat Hotel & SPA**.

Co mówią o nasOPINIE

Rezerwacja
close slider
Top